Výkup dříví

Výhodné podmínky výkupu dříví

Nabízím Vám výhodný výkup dříví všech dřevin i kvalit po celé ČR. Chceme dosáhnout Vaší plné spokojeností a možnosti dlouhodobé spolupráce, jak v oblasti obchodu s dřívím, tak i nabídkou komplexního řešení celé zakázky těžby dříví včetně provedení následných pěstebních prací popř. i odborné lesnické správy Vašeho lesního majetku. Cestou k tomuto cíli je odborné vzdělání, dlouhodobá lesnická praxe, individuální osobní přístup v řešení dané problematiky, pružná spolupráce s více prověřenými a důvěryhodnými odběrateli ve všech regionech ČR, kombinace sympatických cen a možnost průběžných předplateb na Váš účet těsně před každým odvozem dříví tak, aby vždy bylo všechno dříví včas zaplaceno a Vy byli spokojení. Při prodeji většího objemu dříví jsou bonusy pro Vás samozřejmostí. Jsme schopni realizovat tyto zakázky v jakémkoliv objemu. Vaše spokojenost a navázání dlouhodobé spolupráce s Vámi je jedním z mnoha našich cílů. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

S přátelským pozdravem

Ing.Vladislav Filipenský
775 937 370
vfilipensky@seznam.cz

 

Aktuálně nabízím ve většině regionů ČR výkup čerstvé smrkové kulatiny III.ABC s čepem nad 20 cm za 2090 až 2095 Kč/m3 v závislosti na lokalitě v různých regionech ČR a na množství nabízeného dříví. Kulatinu s čepem od 15-19 cm vykupujeme za 1640 až 1645 Kč/m3. Kůrovcovou kulatinu a kvalitu D vykupujeme za 1340 Kč/m3 s čepem 20 cm + a za 1140 Kč/m3 s čepem 15-19 cm. Podmínkou je, aby všechny výřezy byly vyrobeny v délce 4 metry plus 2 procenta nadměrek. Po podpisu smlouvy je možná částečná platba v hotovosti na OM a zbytek se doplatí do 14 dnů po elektronické přejímce.

Podrobnější ceníky kulatiny a vlákniny všech jehličnatých a listnatých dřevin ve všech kvalitách Vám pošlu na požádání e-mailem, ve kterém prosím uveďte telefonický kontakt pro pružnější komunikaci, popř. také množství dříví, dřevinu a přibližnou lokalitu, alespoň okres či nejbližší větší město a zbytek lze dořešit při telefonické komunikaci či nejlépe osobním jednání. Děkuji za pochopení.

Lesu Zdar!

 

GALERIE